• Paylaş :
Sabo Terlik Pembe Kity
Ürün Kodu : LBRPNT014
79,00
Havale Fiyatı: 75,05
Sabo Terlik 202-209-208
Bayan Sabo Terlik 36-40
Ücretsiz Kargo

Ürün Bilgileri

Sabo Terlik Pembe Kity

Hemşirelere dair ihtiyaç duyulabilecek olan her türlü giyim eşyasına bu siteden ulaşabileceksiniz. Hemşire formaları, ameliyathane ve nöbet takımları, önlük, bone ve cerrahi kepler ve bayan hemşire Sabo terliklerine bu siteden ulaşabileceksiniz. Aynı zamanda hem erkek hem bayana yönelik olarak üretilmiş olan bu terliklerin en önemli özelliği ortopedik olmasıdır. Eğer sizler de ortopedik terlik arayışı içerisindeyseniz mutlaka Sabo terlik güvencesinden yararlanabilirsiniz. Her renk ve her modelde ortopedik terliğe bu siteden ulaşma imkânınız bulunmaktadır.

Kırmızı, lacivert, beyaz, renkli, çiçekli her tür bayan hemşire Sabo terlik modeli sizleri beklemektedir. Hem hastaneye renk katabilmek, hem sağlığınızı koruyabilmek istiyorsanız o halde terlikleriniz ile şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Özellikle de yoğun geçen koşturmalar esnasında ayaklarınızın her daim rahat etmesi gerekmektedir. Bu nedenle de düztaban veya dolgu topuk tabanlı terlikler kullanarak sizler de ayaklarınızda sağlık elde edebileceksiniz. İster mat ister parlak ister sade ister desenli her türlü modeli burada bulabilir ve temin edebilirsiniz.

            Hastane içerisinde tüm gün ayakta geçen nöbetler esnasında ayak sağlığınızı korumanız oldukça önemli bir husustur. Islak zeminlerde kaymayı önleyen tabanları sayesinde oldukça kullanışlı olan bu terlikler Labor markasının tescili altında bulunmaktadır. Temizleme işlemlerinde alkollü bez, ıslak mendil ve pamuk kullanılmamalıdır. Tamamen anatomik olan bu terliklerin her numarası stoklarda mevcuttur.

Taksit Bilgileri

Yorumlar

Ürüne ait yorum bulunamadı .